Cennikprzy pobycie jedno i dwudniowym

przy pobycie trzy i czterodniowym

przy pobycie dłuższym niż cztery dni

DOMEK - czteroosobowy

250zł/doba 220zł/doba 200zł/doba

POKÓJ BRZOZOWY - czteroosobowy

250zł/doba 220zł/doba 200zł/doba

POKOIK NIEBIESKI - trzyosobowy

180zł/doba 160zł/doba 150zł/doba

DOMEK NA DRZEWIE

cena do uzgodnienia
Preferujemy przede wszystkim pobyty dłuższe. W sprawie jedno - czy dwudniowych prosimy o kontakt i ewentualne indywidualne uzgodnienie szczegółów.

W okresie świątecznym, noworocznym, podczas wydłużonych weekendów ceny ustalamy indywidualnie.

WAŻNE!

1. Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się z regulaminem Wieży Na Górce. Regulamin znajduje się na naszej stronie internetowaj w zakładce REGULAMIN, na miejscu w pokojach, dodatkowo zostanie wysłany do Państwa mailem podczas dokonywania rezerwacji.

2. Wpłacając zadatek potwierdzają Państwo zapoznanie się i akceptację regulaminu!

3. Rezerwacja następuje po wpłacie zadatku (wysokość oraz termin wpłaty pozostają do uzgodnienia), pozostała część należności płatna z góry w dniu przyjazdu. Zadatek jest zwracany gdy nie dojdzie do realizacji usługi z naszej winy. W wypadku odwołania rezerwacji przez Gości zadatek nie podlega zwrotowi.

4. W przypadku skrócenia lub rezygnacji z zarezerwowanego pobytu po przyjeździe obowiązuje opłata za cały czas rezerwacji (nie odpowiadamy np.: za brzydką pogodę).

5. Gości zapraszamy od godz. 15, natomiast prosimy o umożliwienie przygotowania pokoi dla kolejnych Gości i udostępnienie ich do sprzątania do godziny 10. Możliwość zmiany godziny przyjazdu/wyjazdu prosimy wcześniej uzgodnić z gospodarzami.

Nr konta 15 1240 5035 1111 0010 7186 0072